0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků
Dny dopravy zdarma
zveřejněno: 13.11.2017

Chceme pro vás být nejen partnerem v profesionální péči o váš zrak, ale současně vás i těšit. Jedním ze způsobů, který těší i nás, je naše každoroční účast na akci... VÍCE »

Nové výdejní místo a optika v Brně
zveřejněno: 01.11.2017

Po rekonstrukci všech provozoven Očního studia Aleše Žejdla a naplnění jejich kapacit jsme se rozhodli otevřít zbrusu novou optiku v Brně na Moravském nám. 14 a vyjít tak vstříc poptávce po osobním přístupu,... VÍCE »

Ukončení prodeje čoček Frequency (Cooper Vision)
zveřejněno: 10.10.2017

Vážení zákazníci, s politováním vám oznamujeme, že k 1. listopadu 2017 dojde k ukončení výroby a distribuce kontaktních čoček Frequency XC, Frequency XCEL Toric a Frequency XCEL Toric RX společnosti Cooper... VÍCE »


Kontaktní čočky za nejnižší ceny

Vážení nositelé kontaktních čoček, již šestý rok Vám slouží tento internetový obchod pro nákup čoček, s příslušenstvím a s doplňky oční optiky. E-shop je součástí Očního Studia Aleše Žejdla.

Oční Studio Aleše Žejdla je špičková oční optika s profesionálním a současně vysoce individuálním přístupem k jednotlivým klientům. Slovo špičková je velmi sebevědomé, nicméně tisíce nových aplikací (klientů) za každý rok a současně desetitisíce spokojených klientů za více než 10 let provozu hovoří pro toto sebevědomí.

Garantujeme Vám, že všechny kontaktní čočky na tomto e-shopu jsou schválené pro prodej v České republice. Rovněž díky tomu, že jsme největší optikou v ČR, můžeme nakupovat ve velkém a máte jistotu, že nakoupíte veškeré kontaktní čočky LEVNĚ!

Přejeme Vám pohodový nákup a hlavně Vás žádáme, "Očí máte jen jeden pár" - nezanedbávejte přes jednoduchost nákupu pravidelné kontroly Vašich očí. Pravidelnou kontrolu v aplikačním středisku byste měli absolvovat minimálně jedenkrát za rok!!!

Existuje nepřeberné množství eshopů, ale ten náš je jedinečný. Proč?

  • jsme největší optikou v ČR – skoro vše máme skladem
  • u mnoha druhů zboží držíme dlouhodobě nejnižší ceny
  • jelikož jsme profesionální optometristé, tak Vám rádi poradíme
  • při objednávce nad 1.700,- Kč POŠTOVNÉ ZDARMA
  • možnost osobního odběru v Brně
  • bezproblémová reklamace - bezpečný nákup
  • Náš e-shop nabízí široký sortiment čoček, barevné, roztoky, kapky a příslušenství
    od známých výrobců Johnson & Johnson, Alcon, Bausch & Lomb, Cooper Vision a Acuvue.
Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook