Proclear Multifocal (3 čočky)

Akce
Neohodnoceno
Značka: Cooper Vision
619 Kč –13 %
proclear multifocal 3
619 Kč –13 % 540 Kč
Skladem (u vás do 3-6 dnů)
Můžeme doručit do:
9.8.2021

Proclear Multifocal jsou víceohniskové kontaktní čočky, určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Kontaktní čočky Proclear Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky pro denní nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní čočky Proclear multifocal korigují dva stavy, které se často vyskytují u klientů se stárnoucíma očima: presbyopii a suchost očí.

Vidění na všechny vzdálenosti je hlavní součástí úspěchu víceohniskových čoček. Čočky Proclear multifocal využívají technologii Balanced Progressive™ společnosti CooperVision, která kombinací sférické a asférické optiky a unikátních velikostí zón poskytuje čočku 'D' pro dominantní oko a čočku 'N' pro nedominantní oko. To umožňuje vynikající vidění na blízko, na dálku a na střední vzdálenost.

Pro hydrataci využívají čočky technologii PC. PC je zkratka pro fosforylcholin, který obsahuje hydrofilní molekuly biokompatibilní s lidským organismem. Díky technologii PC kontaktní čočky Proclear multifocal déle zadržují vodu a vyznačují se menším povrchovým odpařováním. Technologie PC také vodu přitahuje a váže na povrch čočky – vzniká tak štít, který udržuje čistotu a správnou funkci čoček. To vše znamená, že čočky Proclear multifocal zůstávají celý den hydratované, což napomáhá pocitu pohodlí a zabraňuje pocitu suchých očí.

Obsah vody: 62%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: