1 Day Acuvue Moist Multifocal 30 čoček

Neohodnoceno
650 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
13.4.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Významný výrobce a dodavatel kontaktních čoček Johnson&Johnson rozšířil portfolio svých produktů dostupných v České republice o nové multifokální kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Jedinečný optický design těchto čoček se přizpůsobuje měnícímu se zraku tak, že i pacienti s presbyopií mohou s přibývajícím věkem nadále vidět perfektně. Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL zároveň zaručují plné pohodlí nejprodávanějších jednodenních kontaktních čoček na světě.

PROČ je vyzkoušet?
• Inovativní INTUISIGHT™ technologie - jedinečně optimalizovaný optický design řeší přirozené rozdíly velikosti zornice v závislosti na věku (adici) i refrakční vadě. To umožňuje ostré vidění na dálku, střední vzdálenost i na blízko.
• Jsou vhodné i pro suché a citlivé oči - vyvinuto s použitím stejného materiálu jako dosavadní portfolio kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE MOIST. Díky svému materiálu pomáhají čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL snižovat riziko pocitu suchých, podrážděných očí, které se s postupujícím věkem stále zvětšuje.
• Ochrana proti UV záření - obsahují UV filtr, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

Obsah vody: 58 %

UV filtr 2. třídy ochrany; 99% UVB a 86% UVA

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifokální kontaktní čočky
Hmotnost: 0.083 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Johnson & Johnson

Společnost Johnson & Johnson byla založena v roce 1959 v USA a patří mezi inovátory v oboru. Jako první na světě představila kontaktní čočky určené k plánované výměně po 14 dnech – kontaktní čočky ACUVUE®  , které způsobily revoluci a dodnes jsou jejich inovované řady jedněmi z nejprodávanějších kontaktních čoček na světě. Produkt byl následován prvními jednodenními kontaktními čočkami - 1-DAY ACUVUE .

Do produktového portfolia značky patří nyní silikonhydrogelové kontaktní čočky ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS, 1-DAY ACUVUE® MOIST, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM a první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® TruEye® .

Absolutní novinkou jsou první samozbarvovací kontaktní čočky na světě ACUVUE OASYS® with TRANSITIONS® 

Kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson se vyznačují vysokou propustností pro kyslík, složka  HYDRACLEAR®  brání pocitu suchých očí.