1 Day Acuvue TrueEye 30 čoček, B.C 9.0, dpt. -6,00, exp. 05/26

Akce Výprodej
4 hodnocení
530 Kč
Skladem
Možnosti doručení

1 Day Acuvue TrueEye 30 čoček, B.C 9.0, dpt. -6,00, exp. 05/26

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení jednodenních kontaktních čoček 1-Day Acuvue TruEye, které nositelům nabízí skvělou propustnost pro kyslík, nejvyšší ochranu proti UV záření mezi všemi jednodenními jednodenními kontaktními čočkami a technologii Hydraclear®1, díky které obsahují velké množství zvlhčující látky. Čočky jsou díky tomu hedvábně jemné a pohodlné a Vaše oči spotřebují stejné množství kyslíku jako oči bez nasazené kontaktní čočky, tzn. nečervenají, jsou klidnější, světlejší a vypadají přirozeně.

Čočky 1-Day Acuvue TruEye (30 čoček/bal.) jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelového materiálu, který umožňuje vysokou propustnost čočky pro kyslík. Tento materiál je doporučován především pro ty uživatele, kteří nosí kontaktní čočky celý den a trpí příznaky suchých a podrážděných očí. Kontaktní čočky 1-Day Acuvue TruEye jsou praktické - každý den nasazujete nový, sterilní pár kontaktních čoček bez nutnosti roztoků, pouzder a péče o čočky.

Kontaktní čočky 1-Day Acuvue TruEye jsou vhodné pro stávající i nové nositele, kteří:

- se starají o zdraví svých očí stejně jako o zdravý způsob života,
- mají aktivní a náročný životní styl,
- zajímají se o nejnovější technologie,
- chtějí nosit kontaktní čočky po celý den až do večera nebo naopak chtějí nosit čočky pouze několik dní v týdnu.

Čočky jsou určeny pro jednorázové jednodenní nošení a denní výměnu.

Toto je zdravotnický prostředek. Před použitím si přečtěte návod k použití.


 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE
Hmotnost: 0.29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Johnson & Johnson

Společnost Johnson & Johnson byla založena v roce 1959 v USA a patří mezi inovátory v oboru. Jako první na světě představila kontaktní čočky určené k plánované výměně po 14 dnech – kontaktní čočky ACUVUE®  , které způsobily revoluci a dodnes jsou jejich inovované řady jedněmi z nejprodávanějších kontaktních čoček na světě. Produkt byl následován prvními jednodenními kontaktními čočkami - 1-DAY ACUVUE .

Do produktového portfolia značky patří nyní silikonhydrogelové kontaktní čočky ACUVUE OASYS® with HYDRACLEAR® PLUS, 1-DAY ACUVUE® MOIST, ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM a první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® TruEye® .

Absolutní novinkou jsou první samozbarvovací kontaktní čočky na světě ACUVUE OASYS® with TRANSITIONS® 

Kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson se vyznačují vysokou propustností pro kyslík, složka  HYDRACLEAR®  brání pocitu suchých očí.