0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků

1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL - Řešení pro skvělý zrak i po čtyřicítce

Vážení zákazníci,

s potěšením vám oznamujeme, že Johnson&Johnson rozšířil portfolio svých produktů dostupných v České republice o nové multifokální kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Jedinečný optický design těchto čoček se přizpůsobuje měnícímu se zraku tak, že i pacienti s presbyopií mohou s přibývajícím věkem nadále vidět perfektně. Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL zároveň zaručují plné pohodlí nejprodávanějších jednodenních kontaktních čoček na světě.

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL budou dostupné od 19. 9. 2016.

PROČ je vyzkoušet?
• Inovativní INTUISIGHT™ technologie - jedinečně optimalizovaný optický design řeší přirozené rozdíly velikosti zornice v závislosti na věku (adici) i refrakční vadě. To umožňuje ostré vidění na dálku, střední vzdálenost i na blízko.
• Jsou vhodné i pro suché a citlivé oči - vyvinuto s použitím stejného materiálu jako dosavadní portfolio kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE MOIST. Díky svému materiálu pomáhají čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL snižovat riziko pocitu suchých, podrážděných očí, které se s postupujícím věkem stále zvětšuje.
• Multifokální kontaktní čočka, která padne! - v 94% případů není potřeba více než 2 páry zkušebních čoček.
• Ochrana proti UV záření - obsahují UV filtr, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook