0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků

Osobní údaje

Vážená zákaznice, vážený zákazníku,

jste s námi v kontaktu už nějakou dobu, a to zejména proto, že jste si od nás v minulosti objednali třeba i jen jeden kousek z námi nabízeného zboží. Avšak důvodů, proč s námi v kontaktu chcete být, může být více. Náš systém přijal a zpracoval vaše kontaktní údaje a vy patříte k příjemcům našich e-mailů. Díky tomu vám několikrát ročně posíláme informace o novinkách v našem sortimentu, o rozšíření a případných změnách v poskytovaných službách, a také něco, na co se můžete těšit - informace o slevových akcích, které můžete při nákupu nejen kontaktních čoček využít.

A protože od 25. května 2018 začíná v České republice platit Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, upravili jsme i my správu údajů tak, abychom byli s novým nařízením v souladu.

Na bezpečnosti osobních dat nám záleží!

Tímto vám sdělujeme, že vaše údaje a osobní data jsou u nás v naprostém bezpečí! Pečlivě se o ně staráme, ale pokud byste se přeci jen rádi dozvěděli více, zde si můžete přečíst, jak s vašimi daty nakládáme.

Především byste měl/a vědět, že vaši e-mailovou adresu používáme k zasílání výše zmíněných novinek.

To jistě víte, možná ale nevíte, že to děláme na základě oprávněného zájmu, neboť důvodně předpokládáme, že vás tyto informace zajímají.

Pokud však nebudete chtít naše e-maily dále dostávat, můžete se kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz na konci každého našeho e-mailu. Budeme rádi, když naše e-maily budou chodit skutečně jen těm, kteří o ně mají zájem.

A pokud chcete naše zprávy dostávat dále, nemusíte dělat vůbec nic. Postačí, když o tomto budete vědět.

V případě jakýchkoli otázek napište, prosím, na [email protected], ráda vám na všechny vaše otázky odpovím.

Kateřina Cihlářová


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook