0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků

Nepodceňujte kontrolu předního segmentu oka

Relativně nová možnost nakupování kontaktních čoček přes internet umožňuje minimalizovat cenové náklady na nošení kontaktních čoček. S tím je také spojená zdánlivě jednoduchá změna typu kontaktní čočky, avšak bez odborné a přesné kontroly jejího usazení a pohyblivosti a pravidelných kontrol je to sázka do loterie.

Po necelých deseti letech prodejů kontaktních čoček přes internet se v naší optometristické praxi začínáme významně častěji setkávat s pacienty se záněty a počínající či rozvinutou vaskularizací očí. (Vaskularizace = nevratné prorůstání cév do rohovky. Ve vyšším stadiu vaskularizace vzniká trvalá nemožnost nosit kontaktní čočky.) Je to dáno tím, že velká část zákazníků e-shopů podceňuje nutnost pravidelné výměny kontaktních čoček podle doporučeného intervalu a přenáší je, kontaktní čočky nosí denně i 16 hodin anebo v nich přespávají a šetří nejen při nákupu čoček, ale i na svém zdraví, na pravidelných kontrolách.

Na základě dlouhodobých celosvětových zkušeností kontaktologů by nositelé kontaktních čoček měli absolvovat kontrolu očí nejméně 1x za rok! Tato kontrola trvá cca 15 minut, v průběhu kterých kontaktolog (optometrista nebo oční lékař) mikroskopicky vyhodnotí stav předního segmentu oka - rohovky, víček, slzných kanálků a posoudí posazení dané kontaktní čočky.

Jako bonus k nákupu čoček máme pro Vás, klienty www.kontaktnicockylevne.cz, možnost absolvovat kontrolu předního segmentu oka za zvýhodněných 250,- Kč. V případě Vašeho zájmu se objednejte telefonicky  v kterékoliv z našich provozoven, příp. on-line.

Na kontrolu se dostavte s nasazenými kontaktními čočkami.

Přejeme Vám s kontaktními čočkami jen samé příjemné zážitky a pamatujte - oči máte jenom dvě!


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook