0,00 Kč položek: 0 objednat
1-Day Acuvue Moist Multifocal 30 čoček Klikněte pro zvětšení
Zboží je v tuto chvíli dostupné skladem
u dodavatele, u vás do 3 dnů
Doporučte zboží přátelům:

1-Day Acuvue Moist Multifocal 30 čoček

Původní cena: 715,00 Kč
Vaše cena: 650,00 Kč vč. DPH

Zvolte požadovanou variantu:
přidat parametry pro druhé oko

Multifokální kontaktní čočka, která padne!

Významný výrobce a dodavatel kontaktních čoček Johnson&Johnson rozšířil portfolio svých produktů dostupných v České republice o nové multifokální kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Jedinečný optický design těchto čoček se přizpůsobuje měnícímu se zraku tak, že i pacienti s presbyopií mohou s přibývajícím věkem nadále vidět perfektně. Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL zároveň zaručují plné pohodlí nejprodávanějších jednodenních kontaktních čoček na světě.

PROČ je vyzkoušet?
• Inovativní INTUISIGHT™ technologie - jedinečně optimalizovaný optický design řeší přirozené rozdíly velikosti zornice v závislosti na věku (adici) i refrakční vadě. To umožňuje ostré vidění na dálku, střední vzdálenost i na blízko.
• Jsou vhodné i pro suché a citlivé oči - vyvinuto s použitím stejného materiálu jako dosavadní portfolio kontaktních čoček 1-DAY ACUVUE MOIST. Díky svému materiálu pomáhají čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL snižovat riziko pocitu suchých, podrážděných očí, které se s postupujícím věkem stále zvětšuje.
• Ochrana proti UV záření - obsahují UV filtr, který pomáhá chránit před pronikáním škodlivého UV záření k rohovce a dovnitř oka.

Obsah vody: 58 %

UV filtr 2. třídy ochrany; 99% UVB a 86% UVA

Mohlo by Vás také zajímat
Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook