Biofinity Toric (3 čočky)

Neohodnoceno
Značka: CooperVision
520 Kč 173 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení

Měsíční čočky s vysokou mírou propustnosti pro kyslík, skvělým komfortem používání a vysoce předvídatelným chováním na oku.

Optimised Toric Lens Geometry


Unikátní zakřivením zadní plochy, které snižuje pohyb čočky na oku a podporuje její centraci
Velká torická optická zóna, která přispívá k dobrému vidění.


Jednotné horizontální tenčení: zlepšuje orientaci a rotační stabilitu čočky pro lepší ostrost vidění
Optimalizovaný torický design stabilizačního balastu: umožňuje stabilní a pohodlnou aplikaci.

Inovativní design, který přináší pohodlné kontaktní čočky s technologií světové třídy
Technologie Aquaform vytváří přirozeně hydrofilní kontaktní čočky s nízkým modulem pružnosti pro ještě větší pohodlí.

Ty nejměkčí čočky. V matrici dlouhých silikonových řetězců se tvoří vodíkové vazby, které zadržují molekuly vody v měkkých kontaktních čočkách, aby zajistily přirozenou smáčivost a pohodlné nošení

Díky dlouhým řetězcům v silikon hydrogelových kontaktních čočkách Biofinity je zapotřebí méně silikonu, což optimalizuje prostupnost kyslíku a pomáhá zachovat jasnější, bělejší a zdravější vzhled očí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní čočky Biofinity Toric společnosti CooperVision kombinují nový revoluční torický design s vysoce vyspělým silikon-hydrogelovým materiálem. Výsledkem vzájemného propojení je čočka s vysokou mírou propustnosti pro kyslík, skvělým komfortem používání a vysoce předvídatelným chováním na oku. Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou ideálním řešením pro oči s astigmatismem. Velmi tenký souměrný profil čočky a široká stabilizační plocha omezuje vliv mrkání na její stabilitu na oku. Čočka zůstává i těsně po mrknutí v požadované poloze a poskytuje velmi ostré vidění. Dokonale hladký povrch s plynulými přechody a nové tvarování okrajů čočky poskytují nebývalé pohodlí.

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou čočky určené pro denní nošení s plánovanou měsíční výměnou.

Další vlastnosti kontaktních čoček 

UV filtr: 

ano 

Zbarvení pro manipulaci: 

ne 

Použité technologie: 

 

 

V dispozici v zakřiveních: 

8,7 mm 

Průměr (DIA) čoček: 

14,5 mm 

Doporučený interval výměny: 

měsíční 

Výrobce: 

Cooper vision 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Měsíční kontaktní čočky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost byla založena v roce 1958, od roku 1980 zahrnuje portfolio CooperVision také kontaktní čočky. Společnost CooperVision sídlí v Kalifornii, ale je globální firmou, která přináší kontaktní čočky lidem na celém světě. Výrobky firmy CooperVision jsou prodávány ve více než 100 zemích světa. Kontaktní čočky CooperVision jsou charakteristické velikým dioptrickým rozpětím, nabídka zahrnuje kontaktní čočky jednodenní (MyDay, Proclear 1 day, Clarity 1 day, Biomedics 1 day Extra), měsíční (Avaira, Biofinity, Clarity), dále torické (MyDay Toric, Proclear Toric, Avaira Vitality Toric) a multifokální čočky (Clariti Multifocal, Proclear Multifocal XR). Specialitou jsou měsíční torické multifokální kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric, což jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko a zároveň korigují oční astigmatismus.