Nápady na vánoční dárky nejen pro nositele čoček

Vánoce už skoro klepou na dveře a přípravy na ně jsou v plném proudu. Pro většinu z nás znamenají vánoční svátky období hodování, trávení času s rodinou a také

obdarovávání.

V České republice nosí brýle až 44 % populace nad 15 let věku. Je tedy dost pravděpodobné, že někdo z vašeho okolí korekci zraku nosí. Sepsali jsme pro vás

nápady na dárky nejen pro nositele kontaktních čoček a brýlí, ale také pro vášnivé sportovce i digitální nadšence.

Chcete-li obdarovat někoho, kdo nosí kontaktní čočky, můžete mu pořídit nějakou drobnost, například vtipné pouzdro na kontaktní čočky nebo cestovní kazetu, která obsahuje zrcátko, pouzdro i pinzetu.  Jak naznačit, že se chystáte vyvézt svou drahou polovičku za hranice? Co třeba přidat k letence cestovní balení roztoku?

Máte v rodině nějakého nadšeného lyžaře?e604_75_9000_black_matt_Lst_active_blue_mirror_light_BG_white_sid

Co mu darovat špičkové lyžařské brýle rakouské značky Evil Eye, které mají hned dvě barvy štítů, díky kterým zaručují  skvělé vidění za každého počasí.

 

Cyklistům dokonale ochrání zrak sportovní brýle Oakley

Kromě 100% UV filtru disponují také vlastností „Impact Protection“, tedy odolností brýlových čoček proti nárazům.Vybírat můžete z různých barev i modelů, kvalitu značky Oakley ocení každý.

sunglass-impact-protection_jpg

Tip pro digitální nadšence

Pracuje někdo z vašich blízkých často na počítači? Pak by mu mohly udělat radost nedioptrické brýle s filtrem proti modrému světlu, které chrání oči při práci na digitálních zařízeních.

ROD_CMYK_M1_V3_293 (low-res)

 

Poukaz na vyšetření zraku

Možná máte v okolí také někoho, kdo by brýle potřeboval, ale zatím se na vyšetření zraku a s ním spojeného změření dioptrií nedostal. Co pro něj můžete udělat

lepšího než darovat mu  vánoční poukázku a třeba ho po svátcích na vyšetření i doprovodit?

 Naše Vánoční dárkové poukázky lze uplatnit nejen na vyšetření zraku, ale také nákup kontaktních čoček, slunečních i dioptrických brýlí a vlastně na vše, co je spojené

s péčí o zrak. Poukázku s můžete nechat poslat buď vytištěné poštou, nebo v elektronické podobě na e-mail (tip na dárek na poslední chvíli ;).

Pouze před Vánocemi koupíte naše poukázky výhodně se slevou 10 %!

vanocni-poukaz

 

Víme, že adventní čas je spojený spíše než s rozjímáním, se sháněním dárků, které může být někdy velmi stresující. Doufáme, že Vám tento článek dal užitečné tipy, které vás třeba nějakého stresu ušetří.

Přejeme vám krásné předvánoční období a hodně pohody s vašimi blízkými.