0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Česká pošta

Česká pošta garantuje dodání zásilky do 2. pracovního dne od odeslání.

V případě, že vás doručovatel nezastihne doma, vaše zásilka bude následujících 7 kalendářních dnů uložena na vaší dodací poště. Pokud si ji nestihnete vyzvednout, vrací se nám zpět. Vrácenou zásilku vám rádi odešleme znovu, za opětovné zaslání účtujeme 113,- Kč (Balík na poštu) anebo 123,- Kč (Balík do ruky).
 

Osobní odběr v našich provozovnách

Jste z Brna nebo Hodonína a okolí? Přijďte si kontaktní čočky vyzvednout osobně. Osobní odběr je rychlý – zboží skladem je připraveno k vyzvednutí nejpozději následující pracovní den.

Důležité: Vždy vyčkejte na e-mailovou zprávu, že je objednávka připravena k vyzvednutí.

Na našich výdejních místech je možné platit v hotovosti anebo platební kartou, není možná platba dárkovými poukazy typu Flexi Pass, Unišek apod. ani jinými způsoby využívajícími firemních či jiných benefitů.


DPD

DPD patří mezi přední poskytovatele přepravních služeb pro firmy a podnikatele a stejně jako Česká pošta garantuje dodání zásilky do 2. dne a nabízí sledování zásilek on-line. Zboží je možné uhradit kurýrovi v hotovosti anebo platební kartou.


Problémy s dodáním zásilky? Kontaktujte nás.

Děláme vše pro to, aby expedice vašich objednávek byla bezproblémová. Přes všechnu snahu se však mohou vyskytnou neočekávané situace, např. zpoždění dodání, ztráta zásilky atp. V případě jakýchkoli nedostatků nás kontaktujte na telefonu 724 891 191 (v pracovních dnech mezi 9.–16. hod.) nebo nám napište na [email protected]

V případě, že Vám přepravce doručí viditelně poškozenou zásilku, nepřebírejte ji a také nás ihned kontaktujte.


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook