FreshLook Dimensions - dioptrické (6 čoček)

Neohodnoceno
Značka: Alcon
1 035 Kč
Skladem u dodavatele (u vás do 7 dnů)
Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

FreshLook Dimensions jsou barevné tónovací měkké sférické kontaktní čočky pro plánovanou měsíční výměnu. Slouží ke zvýraznění přirozeného odstínu světlých barev očí. Bezbarvá zóna nepravidelného tvaru dodá pohledu hloubku a díky tmavému okrajovému prstenci působí oko větším a výraznějším dojmem.

Barevné kontaktní čočky FreshLook Dimensions jsou určeny pro příležitostné i pro celodenní nošení, nejsou určené pro přespání.

Obsah vody: 55%

UV filtr

Doplňkové parametry

Kategorie: Měsíční barevné kontaktní čočky
Hmotnost: 0.016 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alcon je jedním z největších výrobců kontaktních čoček a produktů péče o kontaktní čočky. Historie americké firmy sahá až do roku 1945. Portfolio obsahuje rozsáhlou škálu denních jednorázových kontaktních čoček, měsíčních kontaktních čoček na opakované použití a čoček zvýrazňujících barvu očí (barevných kontaktních čoček). Do portfolia patří také produkty péče o oči, které se zaměřují na léčbu suchého oka (umělé slzy) a také roztoky k péči o kontaktní čočky.

Mezi produkty patří roztoky na kontaktní čočky Aosept plus Hydraglyde a Opti-free Express a Opti-free Pure Moist (zajišťují důkladné čištění a uchování kontaktních čoček), dále pak kontaktní čočky řady Dailies AquaComfort Plus, Dailies Total 1, Dailies Total 1 Multifocal, Air Optix Plus Hydraglyde, Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism, Air Optix Colors a mnoho dalších…