Precision1 for Astigmatism (30 čoček)

Neohodnoceno
Značka: Alcon
799 Kč
Skladem u dodavatele (u vás do 7 dnů)
Můžeme doručit do:
9.2.2023
Možnosti doručení

Novinka! Jednodenní kontaktní čočky Precision1 for Astigmatism jsou určené ke korekci astigmatismu. Poskytují současně skvělé vidění i vysoký komfort nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka! Jednodenní kontaktní čočky Precision1 for Astigmatism jsou určené ke korekci astigmatismu. Torické kontaktní čočky Precision1 for Astigmatism poskytují současně skvělé vidění i vysoký komfort nošení. Kromě výhod silikon-hydrogelového materiálu zaručují také jednoduchou manipulaci, ochranu proti UV záření a jedinečné pohodlí.

Čočky Precision1 jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, který má vysokou propustnost pro kyslík a tím umožňuje očím dýchat a zachovává tak ideální podmínky pro zdraví vašich očí.

Osvědčený design Precision Balance 8/4 zajistí výbornou stabilitu čočky, díky čemuž je čočka po celý den ve správné poloze. Dráždivý kontakt víčka s čočkou je minimalizován, čočka perfektně sedí a zaručí tak znamenitou zrakovou ostrost. Pro rychlejší a snadnější aplikaci disponuje čočka orientační značkou na pozici 6. hodiny.

Povrch čočky obsahuje patentovanou technologií Smartsurface, ta obsahuje více než 80% vody a pomáhá zvlhčovat povrch očí. Zajišťuje kvalitní zrakovou ostrost a podporuje stabilní slzný film.

    Vnitřní jádro čočky tvoří silikon-hydrogel s obsahem vody 51%, čímž je zajištěna vysoká propustnost pro kyslík. Povrch, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je tvořen z klasického hydrogelu s obsahem vody 80%. Kombinace těchto dvou materiálů činí čočky obzvláště pohodlné.

 Čočky jsou vybaveny UV filtrem 1. třídy, který blokuje 93% UVA a 99% UVB záření a napomáhá k udržení dlouhodobého zdraví očí.*

 

* Kontaktní čočky nezakrývají celé oko ani oční okolí, nejsou tedy náhradou ochranných (slunečních) brýlí, blokujících UV záření. Ideální ochranou před škodlivým UV zářením je kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

* Toto je zdravotnický prostředek ke korekci refrakčních vad. Před použitím si prosím přečtěte návod k použití ohledně nošení, péče, bezpečnostních opatření, kontraindikací, varování a nežádoucích účinků.

 

Parametry

Čoček v krabičce:             30

Indikátor rub-líc:              Ne

Materiál:             Verofilcon A

Obsah vody:       51 %

Propustnost pro kyslík: 100 Dk/t

Silikon-hydrogelové:      Ano

UV filtr:                Ano

Zabarvení pro manipulaci:           Ano

Průměr:               14.2

Rozsah dioptrií:                od -12.00 do +8.00

Cylindr:                -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Osy:       od 10° do 180°

Průměr:               14.5

Zakřivení:            8.3

Výrobce:             Alcon

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alcon je jedním z největších výrobců kontaktních čoček a produktů péče o kontaktní čočky. Historie americké firmy sahá až do roku 1945. Portfolio obsahuje rozsáhlou škálu denních jednorázových kontaktních čoček, měsíčních kontaktních čoček na opakované použití a čoček zvýrazňujících barvu očí (barevných kontaktních čoček). Do portfolia patří také produkty péče o oči, které se zaměřují na léčbu suchého oka (umělé slzy) a také roztoky k péči o kontaktní čočky.

Mezi produkty patří roztoky na kontaktní čočky Aosept plus Hydraglyde a Opti-free Express a Opti-free Pure Moist (zajišťují důkladné čištění a uchování kontaktních čoček), dále pak kontaktní čočky řady Dailies AquaComfort Plus, Dailies Total 1, Dailies Total 1 Multifocal, Air Optix Plus Hydraglyde, Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism, Air Optix Colors a mnoho dalších…