0,00 Kč položek: 0 objednat
Biotrue 120 ml Klikněte pro zvětšení
Zboží je v tuto chvíli dostupné skladem
Doporučte zboží přátelům:

Biotrue 120 ml

Vaše cena: 155,00 Kč vč. DPH

Biotrue je nově vyvinutý, revoluční víceúčelový roztok od firmy Baush & Lomb, jehož složení pečuje o vaše kontaktní čočky na základě nejnovějších poznatků o fyziologii našeho zraku. Kromě toho, že kontaktní čočky desinfikuje, čistí a celkově o ni pečuje, přináší také navíc tři takzvané bio-inspirace:

1) Roztok Biotrue Multi-Purpose obsahuje lubrikační složku kyselinu hyaluronovou, která se fyziologicky vyskytuje v lidském oku, a s její pomocí udržuje čočky hydratované. Kyselina hyaluronová v roztoku působí jako skvělý lubrikant, který je oku vlastní. Čočky díky němu zůstávají přirozeně vlhké až neuvěřitelných 20 hodin.

2) Biotrue Multi-Purpose dále vyrovnává pH lidského oka, pH roztoku je nastaveno tak, aby odpovídalo pH zdravých slz a oku tak pomáhá udržet normální stav i při nošení kontaktních čoček. Díky této vlastnosti je roztok šetrný a během nošení kontaktních čoček nepociťujete žádné dráždění.

3) Biotrue udržuje proteiny ze slzného filmu v aktivní formě. Proteiny se obvykle ukládají na povrch čočky a zde pomalu denaturují a mohou se stát toxickými pro oko. Aktivované proteiny ale pomáhají oku bránit se bakteriím. Čočky jsou zároveň čistší a průhlednější. Roztko tak působí jako přirozená desinfekce.

Mohlo by Vás také zajímat
Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook