Sluneční brýle Oakley FLAK XS OJ9005 13

Neohodnoceno
Značka: Oakley
3 990 Kč –28 % 2 869 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Ikonická značka Oakley vyrábí vysoce kvalitní sportovní sluneční brýle vhodné nejen pro sport, ale také pro každodenní nošení. Sluneční brýle Oakley jsou inovativní, stylové a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Sluneční brýle Oakley FLAK XS OJ9005 13 mají černou barvu obruby a zářivě fialovou barvu brýlových čoček. Materiál brýlových čoček je vysoce kvalitní plast.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonická značka Oakley vyrábí vysoce kvalitní sportovní sluneční brýle vhodné nejen pro sport, ale také pro každodenní nošení. Sluneční brýle Oakley jsou inovativní, stylové a vyrobené z kvalitních materiálů.

Obruba brýlí

Sluneční brýle Oakley FLAK XS OJ9005 13 mají černou barvu obruby a zářivě fialovou barvu brýlových čoček. Materiál brýlových čoček je vysoce kvalitní plast. Svou velikostí jsou vhodné spíše pro muže.

Skla brýlí

  • Brýlové čočky těchto slunečních brýlí jsou vyrobené z plastu, takže jsou lehké a odolné proti prasknutí.
  • Barva brýlových čoček je zářivě fialová. Fialová skla brýlí mírně zvyšují kontrast, minimalizují světelné odrazy a potlačují bílou barvu.
  • Brýlové čočky Prizm Road zlepšují viditelnost překážek i potenciálního nebezpečí na vozovce jak v jasném světle, tak i ve stínu. Umožňují tak cyklistům rychle rozlišovat změny na silničním povrchu pro jistější a bezpečnější jízdu.
  • Brýle s UV 400 poskytují 100% ochranu před škodlivým slunečním zářením.
  • Intenzita zabarvení – filtr kategorie 2 (propustnost světla 20 %) – středně tmavý filtr vhodný do středně silného slunečního záření a pro běžné nošení.

Rozměry

Tabulka na bryle rozmery PNG

šířka délka stranice výška očnice šířka očnice šířka nosníku
120 mm 123 mm 34 mm 59 mm 16 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluneční brýle
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ikonická značka Oakley vyrábí vysoce kvalitní sportovní sluneční brýle vhodné nejen pro sport, ale také pro každodenní nošení. Sluneční brýle Oakley jsou inovativní, stylové a vyrobené z kvalitních materiálů.