0,00 Kč položek: 0 objednat
Kontaktní čočky od odborníků

Naše výhody

Využijte řady výhod při nákupu v eshopu Kontaktní čočky levně již nyní.

Jsme profesionální optometristé

Nejsme pouze prodavači kontaktních čoček. Jsme profesionálové ve zdravotnickém oboru Optika a optometrie a neustále se dále vzděláváme. E-shop je součástí špičkové oční optiky Oční studio Aleš Žejdl s.r.o. v Brně, optiky s profesionálním a současně vysoce individuálním přístupem k jednotlivým klientům. Slovo špičková je velmi sebevědomé, nicméně tisíce nových aplikací kontaktních čoček za každý rok a současně desetitisíce spokojených klientů za více než 10 let provozu hovoří pro toto sebevědomí. Na naše rady a doporučení se můžete spolehnout.

Nabízíme výhradně kontaktní čočky schválené pro prodej v ČR

Garantujeme Vám, že všechny kontaktní čočky na tomto e-shopu jsou schválené pro prodej v České republice. Nechceme riskovat zdraví Vašich očí.

Držíme poctivé ceny

Přestože nakupujeme pouze u oficiálních distributorů kontaktních čoček pro Českou republiku a nevozíme čočky v obrovských množstvích např. z Polska, nabízíme Vám naše zboží za poctivé ceny. Nejsme nejlevnější, ale díky zázemí existující optiky s několika kamennými provozovnami máte jistotu, že nakoupíte kvalitní kontaktní čočky LEVNĚ!

Jsme ekologičtí = jsme ekonomičtí

Internetový obchod se stále rozrůstá a s ním i množství krabic a obalů, ve kterých je zboží přepravováno. Není příjemný pohled na 6 krabic střední velikosti, ve kterých nám v jeden den přijde zboží od jednoho a téhož dodavatele. Máme všechny ty krabice vyhodit a nakoupit nové? Kolik stromů bychom takto ročně "vyhodili"? A o kolik bychom museli zdražit naše zboží, abychom nové obaly zaplatili? Myslíme na naše životní prostředí i peněženky, proto zásilky balíme do již dříve použitých obalů, které fungují stejně jako obaly nové a přitom se na ně lze spolehnout - jsou totiž už jednou vyzkoušené :-).


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook