O nás

Jsme e-shop se zázemím pěti očních optik s 21letou tradicí. V naší nabídce naleznete kromě kontaktních čoček také roztoky na kontaktní čočky, oční kapky, pouzdra, pinzety, ale také obrázkové dětské okluzory značky Ortopad a Opticlude, plavecké dioptrické i nedioptrické brýle, a to včetně dětských plaveckých brýlí.  Jsme součástí Očního Studia Aleše Žejdla. Naše kamenné oční optiky fungují již dvacet jedna let, samozřejmostí je také nabídka odborné konzultace s našimi optometristy.

Kvalita zboží zaručena

Nabízíme pouze kvalitní a certifikované kontaktní čočky ze stejné distribuce, která dodává čočky lékařům a optikám. Kvalitu zboží garantujeme!

Vaše spokojenost je pro nás prioritou

Název naší domény -- Kontaktní čočky levně vznikl v době, kdy cena byla hlavním faktorem pro výběr kontaktních čoček na internetu.

Stále se snažíme držet pro vás ty nejvýhodnější ceny, ne však na úkor kvality. U nás se můžete spolehnout na to, že i přes nízké ceny nabízíme pouze ověřené kvalitní výrobky a služby. Svou velikostí patříme k menším e-shopům, což nám dovoluje zachovat osobní a individuální přístup ke všem našim zákazníkům.

Díky zázemí pěti kamenných optik a dvaceti diplomovaných optometristů vám můžeme nabídnout odborný přístup a konzultace.

Tradice od roku 2008

Náš e-shop vznikl v roce 2008, původně jako doplnění služeb našich kamenných prodejen - Očních Studií Aleše Žejdla. Postupně se z e-shopu stala důležitá součást naší značky. Objednané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv naší provozovně.

O Očním Studiu Aleše Žejdla

Naše Oční Studia existují od roku 2000 a za tu dobu obsloužila stovky tisíc spokojených zákazníků. Během dvou desetiletí se jedna optika rozrostla o další čtyři pobočky a náš tým profesionálních optometristů a optiků nyní tvoří více než třicet lidí. Naše pobočky nabízejí přes 12 000 slunečních a dioptrických brýlí, kontaktní čočky i lupy.

Máme online rezervační systém objednání na měření zraku, dětské koutky, klimatizaci na všech pobočkách i parkovací místa pro naše zákazníky. Naši zaměstnanci se pravidelně školí, umíme vyšetřit barvocit a pracujeme se zážitkovým 3D vyšetřením zraku. Jezdíme na veletrhy, orientujeme se v módních i technologických novinkách, poradíme si s vyšetřením v angličtině.

Osobní přístup

Věnujeme velkou pozornost péči o zákazníky. Rychlá doprava, kvalitní výrobky, nejnižší ceny a k tomu profesionální přístup zákaznického servisu jsou pro nás samozřejmostí.


Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo zpětnou vazbu, neváhejte nás kontaktovat. obchod@kontaktnicockylevne.cz, tel: 724 891 191.

Kontaktní informace

Oční Studio Aleš Žejdl s.r.o.

Fakturační adresa: Havlíčkova 837, 664 42 Modřice
Korespondenční adresa: Veveří 111, 616 00 Brno

IČ: 269 18 773

tel: 724 891 191
e-mail: obchod@kontaktnicockylevne.cz

Adresa pro vrácení zboží:

Oční Studio Aleš Žejdl s.r.o.

Veveří 111, 616 00 Brno

Provozovatel obchodu:

Oční Studio Aleš Žejdl s.r.o.

Fakturační adresa: Havlíčkova 837, 664 42 Modřice

Používání webové stránky kontaktnicockylevne.cz se řídí obchodními podmínkami společnosti.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení