CRAZY kontaktní čočky

Nejprodávanější

13 položek celkem
twilight
204 Kč

Chcete mít pohled vlkodlaka? :) Jednodenní crazy čočky Twilight jsou určeny pro příležitostné nošení na akce, při kterých chceme šokovat nebo razantně změnit výraz své tváře....

453_1
4670 crazy blood shot 2 ks jednodenni nedioptricke
204 Kč

Potřebujete vypadat opravdu hrůzostrašně? Pořiďte si jednodenní crazy kontaktní čočky Blood Shot!

543
150x100 crazy lens
437 Kč

Dioptrické tříměsíční crazy čočky pro zajímavou a netradiční změnu vizáže každého uživatele.

38264
crazy colourvue
405 Kč

CRAZY čočky roční jsou nedioptrické čočky určené pro plánovanou roční výměnu.

38225/8-6
150x100 crazy lens
395 Kč

CRAZY ColourVUE čočky tříměsíční jsou nedioptrické barevné čočky určené pro plánovanou tříměsíční výměnu.

38249/8-6
crazy colourvue
485 Kč

UV svítící čočky jsou nedioptrické čočky určené pro plánovanou roční výměnu.

38231/8-6
Crazy White Zombie 2 ks jednodenní nedioptrické (Dioptrie - sph +0,00, Zakřivení - B.C. 8,6)
204 Kč
455_1
Nahoru
Další produkty

Crazy čočky

Chystáte se na Halloweenskou party, strašidelný večírek, nebo Cosplay akci a rozhodli jste se ozvláštnit svůj vzhled crazy kontaktními čočkami? Zjistěte o nich více.

Crazy barevné čočky nedioptrické i s dioptriemi

Pokud nepotřebujete dioptrie a jedná se vám pouze o změnu na jeden večer, můžete zvolit variantu jednodenních nedioptrických crazy kontaktních čoček. Ty jsou ideální na party, jsou jednorázové a po skončení večírku je vyjmete z oka a vyhodíte.

#ShowMore#

Pokud nosíte dioptrie, můžete vybírat z designů tříměsíčních crazy kontaktních čoček – jako zkušení nositelé čoček jistě víte, že po vyjmutí z oka je musíte vyčistit, vložit do sterilního pouzdra a řádně zalít čistým roztokem na kontaktní čočky.


Barevné čočky na Halloween

Pohled s crazy čočkami je nepochybně podmanivý a na Halloween například bílé čočky do očí White Zombie nebo Volturi Demon přenesou každý kostým do úplně jiného levelu. Své fanoušky mají bezesporu také svítící čočky. Pokud jsou pro vás crazy čočky příliš divoké, můžete vyzkoušet některé barevné kontaktní čočky.barevné čočky na halloween

Co mít na paměti u crazy čoček

Neměli bychom zapomínat na to, že i crazy čočky jsou zdravotnickou pomůckou, kterou vkládáme do oka, velmi citlivého orgánu. Pokud s nošením kontaktních čoček nemáte žádnou zkušenost, mělo by pro vás být samozřejmostí, objednat se předem na vyšetření. Během něj vám optometrista oči prohlédne, vyloučí kontraindikace nošení kontaktních čoček, změří parametry oka a vybere nejvhodnější kontaktní čočku, která bude na vašem oku správně sedět a nepoškodí ho. U kontaktních čoček totiž není důležitý pouze jejich vzhled – ale také parametr zakřivení, který v podstatě znamená jejich velikost. Podobně, jako když si pořídíte malé boty, které vám otlačí nohy a způsobí jejich otok, mohou i nevhodně naaplikované čočky způsobit podobné potíže na oku. Důležité je také mít za sebou úspěšný zácvik do nasazení a vyjmutí kontaktních čoček z oka. Špatná technika aplikace může vést k poškrábání rohovky, která vás, vzhledem k tomu, že se jedná o nejcitlivější tkáň v těle, může pěkně potrápit.


Vyšetření s aplikací

Oči máme jenom jedny. Není proto dobré experimentovat s nevyzkoušenými kontaktními čočkami. Objednejte se na vyšetření s aplikací a buďte si jisti, že svým očím neublížíte.


Pár tipů:

  • Pokud již nějaké kontaktní čočky nosíte – zvolte crazy čočky se stejnými parametry - zakřivením, dia (průměrem) a dioptriemi.
  • Pokud zvolíte variantu tříměsíčních nebo ročních – nezapomeňte si k nim pořídit i vhodný roztok k čištění a uchovávání. Nutností je také sterilní pouzdro na kontaktní čočky (bývá součástí balení roztoku).
  • Frekvenci výměny (tedy tři měsíce u tříměsíčních a dvanáct měsíců u ročních) přesně dodržujte. (Doba se počítá od otevření blistru – nezáleží tedy na tom, jestli se během této doby nasadíte čočky každý den, nebo pouze párkrát.
  • Ideální variantou na party jsou kontaktní čočky jednodenní – nemusejí se čistit, vezmete si jen jednou a po tom vyhodíte.