PureVision 2 for Astigmatism (6 čoček)

Neohodnoceno
Značka: Bausch & Lomb
986 Kč
Na objednání (8-10 týdnů)
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení

Kontaktní čočky PureVision2 HD pro astigmatismus jsou tórické čočky vyvinuté pro trvalé zajištění ostrého jasného zraku po celý den.

Byly vyvinuty ke snížení výskytu halo efektu a oslnění tak, abyste si mohli užívat ostrého a jasného pohledu, dokonce i za nízkého osvětlení. Výjimečně stabilní kontaktní čočky redukují rozmazané vidění, které může být způsobené jejich pohybem na oku. Komfort nošení zajišťuje nejen pozoruhodně tenký design čočky poskytující přirozený pocit pohodlí během celého dne.

Nezapomeňte si k čočkám dokoupit také vhodný roztok na jejich čištění.

Pro větší komfort nošení doporučujeme dokoupit také zvlhčující oční kapky, které udržují slzný film v optimální kondici.

Pro dokonalou ochranu před sluncem a UV zářením kombinujte se slunečními brýlemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní čočky PureVision2 HD pro astigmatismus jsou tórické čočky vyvinuté pro trvalé zajištění ostrého jasného zraku po celý den, jejichž design je speciálně vyvinut pro lidi s astigmatismem. Byly vyvinuty ke snížení výskytu halo efektu a oslnění tak, abyste si mohli užívat ostrého a jasného pohledu, dokonce i za nízkého osvětlení. Výjimečně stabilní kontaktní čočky redukují rozmazané vidění, které může být způsobené jejich pohybem na oku. Komfort nošení zajišťuje nejen pozoruhodně tenký design čočky poskytující přirozený pocit pohodlí během celého dne.

Kontaktní čočky PureVision2 HD pro astigmatismus mají světle modré zabarvení pro lepší manipulaci a jsou určené k dennímu anebo kontinuálnímu nošení s pravidelnou měsíční výměnou.

Obsah vody: 36%

Doplňkové parametry

Kategorie: Torické kontaktní čočky
Hmotnost: 0.051 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bausch + Lomb

Firma Bausch & Lomb je globální farmaceutickou společností, specializující se na oftalmologické a kontaktologické zboží. Je jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světě. Společnost byla založena v roce 1853 v New Yorku (USA).

Mezi její produkty patří kontaktní čočky řady Soflens 59, Optima FW, Pure Vision 2 HD a oblíbené roztoky na kontaktní čočky Renu Multiplus a Biotrue.