SofLens Toric 6 čoček

Neohodnoceno
Značka: Bausch & Lomb
750 Kč
Skladem (u vás do 3-6 dnů)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Unikátní Lo-Torque design zaručuje vysokou stabilitu čočky a unikátní dvoukřivkový design zadní plochy čočky umožňuje optimální centraci a velmi dobrou ostrost vidění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SofLens™ Toric jsou velmi jemné měsíční kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Unikátní Lo-Torque design zaručuje vysokou stabilitu čočky a unikátní dvoukřivkový design zadní plochy čočky umožňuje optimální centraci a velmi dobrou ostrost vidění pro nositele s astigmatismem. SofLens™ Toric se nosí každý den nebo podle potřeby od ranních hodin až do pozdního večera. Nesmí se však používat pro přespání! Po měsíci se čočky v každém případě vyhazují a bere se nový sterilní pár. Po vyjmutí z oka se ukládají do pouzdra s čistícím roztokem.

Obsah vody: 66 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bausch + Lomb

Firma Bausch & Lomb je globální farmaceutickou společností, specializující se na oftalmologické a kontaktologické zboží. Je jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světě. Společnost byla založena v roce 1853 v New Yorku (USA).

Mezi její produkty patří kontaktní čočky řady Soflens 59, Optima FW, Pure Vision 2 HD a oblíbené roztoky na kontaktní čočky Renu Multiplus a Biotrue.