Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Neohodnoceno
Značka: Cooper Vision
716 Kč
Skladem (u vás do 3-6 dnů)
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Možnosti doručení

Měsíční kontaktní čočky Avaira Vitality Toric od společnosti představují ideální řešení ke korekci astigmatismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíční kontaktní čočky Avaira Vitality Toric od společnosti představují ideální řešení ke korekci astigmatismu. Splňují nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Kromě jednoduché manipulace, výborné kvality vidění a vysoké propustnosti pro kyslík nabízí čočky Avaira Vitality Toric také vyšší obsah vody a UV filtr 1. třídy.

Jedinečný design Optimised Toric Lens Geometry™ se vyznačuje rychlou a přesnou stabilizací kontaktní čočky na oku s minimálním vychylováním v průběhu používání. Hladká a plynulá stabilizační oblast se stará o zvýšené pohodlí při mrkání díky minimální interakci s víčky a velká torická optická zóna pak zajišťuje jasné a ostré vidění v celé dioptrické škále.

Silikon-hydrogel, ze kterého jsou vyrobeny čočky Avaira Vitality Toric umožňuje očím dýchat bez viditelného zarudnutí či podráždění. Můžete si užívat trvalé pohodlí po celý den.

Díky vyššímu obsahu vody budou vaše oči po celou dobu používání čoček dokonale hydratované.

Vysoká ochrana proti UV záření díky UV filtru 1. třídy, což znamená, že čočky blokují více než 90 procent UVA a 99 procent UVB záření.

Obsah vody: 55 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Měsíční kontaktní čočky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost byla založena v roce 1958, od roku 1980 zahrnuje portfolio CooperVision také kontaktní čočky. Společnost CooperVision sídlí v Kalifornii, ale je globální firmou, která přináší kontaktní čočky lidem na celém světě. Výrobky firmy CooperVision jsou prodávány ve více než 100 zemích světa. Kontaktní čočky CooperVision jsou charakteristické velikým dioptrickým rozpětím, nabídka zahrnuje kontaktní čočky jednodenní (MyDay, Proclear 1 day, Clarity 1 day, Biomedics 1 day Extra), měsíční (Avaira, Biofinity, Clarity), dále torické (MyDay Toric, Proclear Toric, Avaira Vitality Toric) a multifokální čočky (Clariti Multifocal, Proclear Multifocal XR). Specialitou jsou měsíční torické multifokální kontaktní čočky Proclear Multifocal Toric, což jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko a zároveň korigují oční astigmatismus.