Proclear Multifocal Toric 3 čočky

Neohodnoceno
Značka: Cooper Vision
1 250 Kč
Skladem (u vás do 3-6 dnů)
Můžeme doručit do:
9.8.2021

Proclear Multifocal Toric jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Určené pro každodenní nošení s výměnou po jednom měsíci. Díky stálému zvlhčení jsou Proclear Multifocal čočky, které jsou pohodlné celý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proclear Multifocal Toric jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Určené pro každodenní nošení s výměnou po jednom měsíci. Díky stálému zvlhčení jsou Proclear Multifocal čočky, které jsou pohodlné celý den. Specifická optika čoček a použitý velmi jemný hydrogelový materiál způsobuje náchylnost čoček k mechanickému poškození. Při nasazování, vyjímání a čištění čoček prosím věnujte pozornost tomu, aby nedošlo k jejich silnému zmáčknutí mezi prsty.

Proclear Multifocal Toric jsou víceohniskové kontaktní čočky, které umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i na blízko. Určené pro každodenní nošení s výměnou po jednom měsíci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: