0,00 Kč položek: 0 objednat
Proclear Multifocal (3 čočky) Klikněte pro zvětšení
Dostupnost: do 3 dnů
Doporučte zboží přátelům:

Proclear Multifocal (3 čočky)

Původní cena: 642,00 Kč
Vaše cena: 540,00 Kč vč. DPH

Zvolte požadovanou variantu:
přidat parametry pro druhé oko

Kontaktní čočky Proclear multifocal korigují dva stavy, které se často vyskytují u klientů se stárnoucíma očima: presbyopii a suchost očí.

Vidění na všechny vzdálenosti je hlavní součástí úspěchu víceohniskových čoček. Čočky Proclear multifocal využívají technologii Balanced Progressive™ společnosti CooperVision, která kombinací sférické a asférické optiky a unikátních velikostí zón poskytuje čočku 'D' pro dominantní oko a čočku 'N' pro nedominantní oko. To umožňuje vynikající vidění na blízko, na dálku a na střední vzdálenost.

Pro hydrataci využívají čočky technologii PC. PC je zkratka pro fosforylcholin, který obsahuje hydrofilní molekuly biokompatibilní s lidským organismem. Díky technologii PC kontaktní čočky Proclear multifocal déle zadržují vodu a vyznačují se menším povrchovým odpařováním. Technologie PC také vodu přitahuje a váže na povrch čočky – vzniká tak štít, který udržuje čistotu a správnou funkci čoček. To vše znamená, že čočky Proclear multifocal zůstávají celý den hydratované, což napomáhá pocitu pohodlí a zabraňuje pocitu suchých očí.

Obsah vody: 62%
 

Mohlo by Vás také zajímat
Air Optix Plus Hydraglyde 6 čoček

cena 745,00 Kč 656,00 Kč

Air Optix Plus HydraGlyde 3 ks

cena 399,00 Kč 370,00 Kč

Air Optix Aqua (6 čoček)

cena 685,00 Kč 620,00 Kč


Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook