0,00 Kč položek: 0 objednat
Proclear Multifocal (3 čočky) Klikněte pro zvětšení
Dostupnost: do 3 dnů
Doporučte zboží přátelům:

Proclear Multifocal (3 čočky)

Původní cena: 642,00 Kč
Vaše cena: 540,00 Kč vč. DPH

Zvolte požadovanou variantu:
přidat parametry pro druhé oko

Kontaktní čočky Proclear multifocal korigují dva stavy, které se často vyskytují u klientů se stárnoucíma očima: presbyopii a suchost očí.

Vidění na všechny vzdálenosti je hlavní součástí úspěchu víceohniskových čoček. Čočky Proclear multifocal využívají technologii Balanced Progressive™ společnosti CooperVision, která kombinací sférické a asférické optiky a unikátních velikostí zón poskytuje čočku 'D' pro dominantní oko a čočku 'N' pro nedominantní oko. To umožňuje vynikající vidění na blízko, na dálku a na střední vzdálenost.

Pro hydrataci využívají čočky technologii PC. PC je zkratka pro fosforylcholin, který obsahuje hydrofilní molekuly biokompatibilní s lidským organismem. Díky technologii PC kontaktní čočky Proclear multifocal déle zadržují vodu a vyznačují se menším povrchovým odpařováním. Technologie PC také vodu přitahuje a váže na povrch čočky – vzniká tak štít, který udržuje čistotu a správnou funkci čoček. To vše znamená, že čočky Proclear multifocal zůstávají celý den hydratované, což napomáhá pocitu pohodlí a zabraňuje pocitu suchých očí.

Obsah vody: 62%
 

Mohlo by Vás také zajímat
Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook