0,00 Kč položek: 0 objednat
Proclear Multifocal XR (3 čočky) Klikněte pro zvětšení
Dostupnost: 3 týdny
Doporučte zboží přátelům:

Proclear Multifocal XR (3 čočky)

Původní cena: 990,00 Kč
Vaše cena: 930,00 Kč vč. DPH

Zvolte požadovanou variantu:
přidat parametry pro druhé oko

Široký rozsah parametrů pro klienty s presbyopií

Měsíční kontaktní čočky Proclear multifocal korigují dva stavy, které se často vyskytují u klientů se stárnoucíma očima: presbyopii a suchost očí.

Výborné vidění na všechny vzdálenosti je hlavní součástí úspěchu víceohniskových čoček. Čočky Proclear multifocal využívají technologii Balanced Progressive™ společnosti CooperVision, která kombinuje sférickou a asférickou optiku a unikátní velikost zón poskytujících čočku pro dominantní a pro nedominantní oko. To umožňuje vynikající vidění na blízko, na dálku i na střední vzdálenost.

Čočky Proclear Multifocal dále využívají technologii PC. PC je zkratka pro fosforylcholin, který obsahuje hydrofilní molekuly biokompatibilní s lidským organismem. Díky technologii PC zadržují kontaktní čočky Proclear multifocal déle vodu a vyznačují se menším povrchovým odpařováním. Technologie PC také vodu přitahuje a váže na povrch čočky – vzniká tak štít, který udržuje čistotu a správnou funkci čoček. To znamená, že čočky Proclear multifocal zůstávají hydratované, což napomáhá celodennímu pocitu pohodlí a zabraňuje pocitu suchých očí.

Obsah vody: 59 %

Mohlo by Vás také zajímat
Kontaktní čočky Johnson and johnson Kontaktní čočky Bausch Kontaktní čočky Alcon Kontaktní čočky Cooper
ZEPTEJTE SE
ODBORNÍKŮ:

+420 724 891 191
» napište nám e-mail
» detailní kontakty
» facebook